Tagify (1.2.45) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Search
ast: Guetar

en: none
ast: nengún

en: Picture
ast: Imaxe

en: Field name
ast: Nome del campu
