Tagify (1.2.45) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Search
bs: Pretraga

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: none
bs: ništa

en: Picture
bs: Slika

en: Field name
bs: Ime polja

en: Contains
bs: Sadrži

en: Autocomplete matching
bs: Auto-kompletirajuće uklapanje

en: Starts with
bs: Počinje sa
