Tagify (1.2.46) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Search
az: Axtarış

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: none
az: yoxdur

en: Picture
az: Şəkil

en: Field name
az: Sahə adı

en: Contains
az: Tərkibində

en: unlimited
az: limitsiz

en: Number of results
az: Nəticələrin sayı

en: Autocomplete matching
az: Avtomatik tamamlama uyğunluğu

en: Starts with
az: ilə başlayır

en: By @name on @date
az: @date tarixində @name ilə

en: By @name
az: @name ilə

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
az: Dəyər daxil edilənə qədər sahə daxilində göstəriləcək mətn. Bu göstəriş adətən nümunə dəyəri və ya gözlənilən formatın qısa təsviridir.

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of entities.
az: Avtomatik tamamlama təkliflərini toplamaq üçün istifadə olunan metodu seçin. Nəzərə alın ki, <em>Tərkibindədir</em> minlərlə obyekti olan saytlarda performans problemlərinə səbəb ola bilər.

en: Placeholder: @placeholder
az: Kömək mətn: @placeholder

en: No placeholder
az: Kömək mətni olmasın

en: Autocomplete matching: @match_operator
az: Avtomatik tamamlama uyğunluğu: @match_operator

en: - Restricted access -
az: - Məhdud giriş -

en: Authored on @date
az: Müəllifi @date

en: The number of suggestions that will be listed. Use <em>0</em> to remove the limit.
az: Siyahıda göstəriləcək təkliflərin sayı. Limiti aradan qaldırmaq üçün <em>0</em> istifadə edin.

en: Autocomplete suggestion list size: @size
az: Avtomatik tamamlama təklif siyahısı ölçüsü: @size
