Tagify (1.2.46) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Search
gu: શોધ

en: Picture
gu: ચિત્ર

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Starts with
gu: સાથે શરૂ થાય છે
