Tagify (1.2.46) - en to nl translation catalogue (36 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Search
nl: Zoeken

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: none
nl: geen

en: Picture
nl: Afbeelding

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Contains
nl: Bevat

en: unlimited
nl: ongelimiteerd

en: Maximum number of autocomplete suggestions
nl: Maximum aantal suggesties voor automatisch aanvullen

en: Number of results
nl: Aantal resultaten

en: Autocomplete matching
nl: Automatisch aanvullende overeenkomst

en: Starts with
nl: Begint met

en: By @name on @date
nl: Door @name op @date

en: By @name
nl: Door @name

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
nl: Tekst wordt getoond in het veld, tot er een waarde wordt ingevoerd. Deze aanwijzing is gewoonlijk een voorbeeldwaarde of een korte beschrijving van de verwachte opmaak.

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of entities.
nl: Kies de gewenste methode om suggesties voor automatische aanvulling te verzamelen. Hou er rekening mee dat <em>Bevat</em> prestatieproblemen kan veroorzaken in sites met duizenden entiteiten.

en: Placeholder: @placeholder
nl: Plaatshouder: @placeholder

en: No placeholder
nl: Geen plaatshouder

en: Autocomplete matching: @match_operator
nl: Automatisch aanvullen-overeenkomst: @match_operator

en: - Restricted access -
nl: - Beperkte toegang -

en: Authored on @date
nl: Aangemaakt op @date

en: Drag to re-order @entity_types.
nl: Sleep om de volgorde van @entity_types te wijzigen

en: The number of suggestions that will be listed. Use <em>0</em> to remove the limit.
nl: Het aantal suggesties dat getoond wordt. Gebruik <em>0</em> om de limiet te verwijderen.

en: Autocomplete suggestion list size: @size
nl: Aantal suggesties bij automatisch aanvullen: @size

en: An autocomplete text field with tagify support.
nl: Een tekstveld dat automatisch aanvullen met Tagify ondersteunt.

en: Tagify entity reference widget
nl: Tagify entiteitsreferentiewidget

en: Tagify User List
nl: Tagify gebruikerslijst

en: An autocomplete text field with tagify support for user entity.
nl: Een tekstveld voor gebruikersentiteiten dat automatisch aanvullen met behulp van Tagify ondersteunt.

en: Suggestions dropdown
nl: Keuzelijst met suggesties

en: Select the method used to show suggestions dropdown.
nl: Selecteer de methode die wordt gebruikt om de keuzelijst met suggesties weer te geven

en: Autocomplete suggestions dropdown: @suggestions_dropdown
nl: Autocomplete suggesties keuzelijst: @suggestions_dropdown

en: When 1 character is typed
nl: Wanneer 1 karakter wordt getypt

en: Include a label with extra information inside the tag
nl: Voeg een label met extra informatie toe binnen de tag

en: Tags are limited to:
nl: Tags zijn beperkt tot:

en: No matching suggestions found for:
nl: Geen suggesties gevonden voor:
