Tagify (1.2.47) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: Picture
kn: ಚಿತ್ರ

en: unlimited
kn: ಅನಿಯಮಿತ
