Tagify (1.2.48) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Search
am: ፈልግ

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: none
am: ምንም

en: Field name
am: የመስኩ ስም

en: Autocomplete matching
am: የራሥ-ሙላ ማዛመድ

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ
