Tagify (1.2.48) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Search
hy: Որոնել

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: none
hy: ոչ մի

en: Picture
hy: նկար

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: By @name on @date
hy: Թողարկվել է @nameի կողմից @date-ին

en: By @name
hy: Հեղինակ` @name
