Tagify (1.2.48) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Search
my: ရှာရန်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Picture
my: ရုပ်ပုံ

en: Autocomplete matching
my: အလိုအလ​ျောက် တိုက်စစ်ခြင်း
