Tagify (1.2.48) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Search
nn: Søk

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: none
nn: ingen

en: Picture
nn: Bilete

en: Field name
nn: Feltnamn

en: Contains
nn: Inneheld

en: Starts with
nn: Startar med
