Tagify (1.2.49) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Search
eo: Serĉu

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: none
eo: neniu

en: Picture
eo: Bildo

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Autocomplete matching
eo: Kongruado de aŭtomataj kompletigitiloj

en: Placeholder
eo: Lokokupilo
