Tagify (1.2.49) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ml: ഉപയോക്തൃ ഇന്റർഫേസ്

en: Search
ml: തിരയൂ

en: none
ml: ഒന്നുമില്ല

en: Picture
ml: ചിത്രം

en: Field name
ml: ഫീല്ഡിന്റെ പേര്
