Tagify (1.2.49) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Search
pl: Szukaj

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: none
pl: brak

en: Picture
pl: Obraz

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Contains
pl: Zawiera

en: unlimited
pl: nieograniczony

en: Number of results
pl: Liczba rezultatów

en: Autocomplete matching
pl: Dopasowanie podpowiedzi

en: Starts with
pl: Zaczyna się od

en: By @name on @date
pl: Przez @name w @date

en: By @name
pl: Przez @name

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
pl: Tekst pokazany wewnątrz pola zanim zostanie do niego wprowadzona wartość. Podpowiedź jest zazwyczaj przykładową wartością lub krótkim opisem spodziewanego formatu.

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of entities.
pl: Wybierz metodę automatycznego dokańczania sugestii. Zauważ, że <em>Zawiera</em> w wypadku witryn zawierających tysiące encji może spowodować pogorszenie wydajności.

en: Placeholder: @placeholder
pl: Zaślepka: @placeholder

en: No placeholder
pl: Brak zaślepki

en: Autocomplete matching: @match_operator
pl: Dopasowanie podpowiedzi: @match_operator

en: - Restricted access -
pl: - Ograniczony dostęp -

en: Authored on @date
pl: Dodane w dniu @date

en: The number of suggestions that will be listed. Use <em>0</em> to remove the limit.
pl: Liczba sugesti, które zostaną wyświetlone. Użyj <em>0</em>, aby usunąć limit.
