Tagify (1.2.49) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Search
te: వెతుకు

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Picture
te: చిత్రం

en: Field name
te: ఫీల్డ్ పేరు
