Tagify (1.2.50) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Search
hu: Keresés

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: none
hu: nincs

en: Picture
hu: Kép

en: Field name
hu: Mező neve

en: Contains
hu: Tartalmazza

en: unlimited
hu: korlátlan

en: Number of results
hu: Találatok száma

en: Autocomplete matching
hu: Automatikus kiegészítés módja

en: Starts with
hu: Ezzel kezdődik

en: By @name on @date
hu: Szerző: @name (@date)

en: By @name
hu: Szerző: @name

en: Placeholder
hu: Helykitöltő

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
hu: A beviteli mezőben annak kitöltéséig megjelenő szöveg. Egy példa érték vagy rövid leírás tájékoztatja a felhasználót az elvárt formátumról.

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of entities.
hu: Az automatikus kiegészítés ajánlási módjának kiválasztása. Megjegyzendő, hogy a <em>Tartalmazza</em> lehetőség kiválasztása teljesítményproblémákat okozhat a több ezer entitással rendelkező webhelyeken.

en: Placeholder: @placeholder
hu: Helykitöltő: @placeholder

en: No placeholder
hu: Nincs helykitöltő

en: Autocomplete matching: @match_operator
hu: Automatikus kiegészítés találat: @match_operator

en: - Restricted access -
hu: - Korlátozott hozzáférés -

en: Authored on @date
hu: Beküldés ideje @date

en: Drag to re-order @entity_types.
hu: @entity_types átrendezése húzással.

en: The number of suggestions that will be listed. Use <em>0</em> to remove the limit.
hu: Javaslatlista elemszáma. „0” használatával a megjelenítési korlát megszüntethető.

en: Autocomplete suggestion list size: @size
hu: Automatikusan kiegészített javaslatlista mérete: @size
