Tagify (1.2.50) - en to ms translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ms: Antaramuka pengguna

en: Search
ms: Carian

en: The configuration options have been saved.
ms: Opsyen-opsyen konfigurasi telah disimpan.

en: none
ms: tiada

en: Picture
ms: Gambar

en: Field name
ms: Nama medan

en: Contains
ms: Mengandungi

en: By @name on @date
ms: Oleh @name pada @date

en: By @name
ms: Oleh @name
