Tailpine (1.0.0-rc1) - en to mr translation catalogue (20 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Search
mr: शोध

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Name
mr: नाव

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Help
mr: मदत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Updated
mr: सुधारित

en: Page
mr: पान

en: Colors
mr: रंग

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा
