Tailpine (1.0.0-rc1) - en to th translation catalogue (21 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Search
th: ค้นหา

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Sidebar First
th: แถบข้างแรก

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Text Formats
th: รูปแบบข้อความ

en: Sidebar Second
th: แถบข้างที่สอง
