Tailpine (1.0.0-rc2) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Search
ast: Guetar

en: Password
ast: Clave

en: Name
ast: Nome

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Label
ast: Etiqueta

en: Help
ast: Aida

en: Default
ast: Predefiníu

en: Updated
ast: Anováu

en: Page
ast: Páxina

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu
