Tailpine (1.0.0-rc2) - en to cs translation catalogue (36 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Search
cs: Hledat

en: Password
cs: Heslo

en: Name
cs: Jméno

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Label
cs: Popisek

en: Help
cs: Nápověda

en: Default
cs: Výchozí

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Page
cs: Stránka

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Custom
cs: Vlastní

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Last
cs: Poslední

en: First
cs: První

en: New
cs: Nové

en: Tabs
cs: Záložky

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Available components
cs: Dostupné komponenty

en: Current page
cs: Aktuální stránka

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Site logo
cs: Logo webu

en: Text Formats
cs: Textové formáty

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date
