Tailpine (1.0.0-rc2) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Search
sq: Kërko

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Name
sq: Emri

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Page
sq: Faqe

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit
