Tailpine (1.0.0-rc2) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Next
sr: Следећи

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Search
sr: Претрага

en: Password
sr: Лозинка

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Footer
sr: Подножје

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Branding
sr: Брендирање

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date
