Tailpine (1.0.0-rc3) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Previous
br: Diarog

en: Next
br: Da heul

en: Search
br: Enklask

en: Password
br: Ger-tremen

en: Page
br: Pajenn
