Tailpine (1.0.0-rc3) - en to eu translation catalogue (32 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Search
eu: Bilatu

en: Password
eu: Pasahitza

en: Name
eu: Izena

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Label
eu: Etiketa

en: Help
eu: Laguntza

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Page
eu: Orria

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Last
eu: Azkena

en: First
eu: Lehena

en: New
eu: Berriak

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Current page
eu: Uneko orrialdea

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Site logo
eu: Gunearen logoa

en: Text Formats
eu: Testu formatuak
