Tailpine (1.0.0-rc3) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Go to previous page
ga: Téigh chuig an leathanach roimhe

en: Go to next page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach eile

en: Add new comment
ga: Cuir ráiteas nua leis

en: Go to first page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach

en: Go to last page
ga: Téigh chuig an leathanach deiridh
