Tailpine (1.0.0-rc3) - en to nn translation catalogue (22 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Content
nn: Innhald

en: Description
nn: Beskriving

en: Search
nn: Søk

en: Password
nn: Passord

en: Name
nn: Namn

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Label
nn: Etikett

en: Help
nn: Hjelp

en: Default
nn: Standard

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Page
nn: Nettside

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side

en: Highlighted
nn: Utheva
