Tailpine (1.0.0-rc3) - en to ps translation catalogue (21 entries)

en: Home
ps: کور

en: Next
ps: بل

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Search
ps: لټون

en: Password
ps: پټ توری

en: Name
ps: نوم

en: Help
ps: مرسته

en: Default
ps: تلواله

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Page
ps: پاڼه

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: New
ps: نوی

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Current page
ps: اوسنی پاڼه

en: Site logo
ps: پاڼې نښان

en: Text Formats
ps: متن بڼې
