Tailpine (1.0.0-rc3) - en to ug translation catalogue (25 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Password
ug: پارول

en: Name
ug: ئىسىم

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Colors
ug: رەڭلەر

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Last
ug: ئاخىرقى

en: First
ug: بىرىنچى

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: Current page
ug: ھازىرقى بەت

en: Site logo
ug: بېكەت لوگوسى

en: Text Formats
ug: تېكىست فورماتى
