Tailpine (1.0.0-rc4) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Search
af: Soek

en: Password
af: Wagwoord

en: Name
af: Naam

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: Page
af: Bladsy

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy
