Tailpine (1.0.0-rc4) - en to hr translation catalogue (28 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Search
hr: Pretraga

en: Password
hr: Lozinka

en: Name
hr: Naziv

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Label
hr: Oznaka

en: Help
hr: Pomoć

en: Default
hr: Zadano

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Page
hr: Stranica

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Site logo
hr: Logo web sjedišta

en: Text Formats
hr: Oblici unosa
