Tailpine (1.0.0-rc7) - en to jv translation catalogue (26 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Search
jv: Goléki

en: Password
jv: Sandhi

en: Name
jv: Jeneng

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Label
jv: Judul

en: Help
jv: Pitulungan

en: Default
jv: Gawan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Page
jv: Kācā

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Custom
jv: Kostum

en: Example
jv: Contoné

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Text Formats
jv: Format tèks
