Tailpine (1.0.0-rc8) - en to az translation catalogue (36 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Next
az: İrəli

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Search
az: Axtarış

en: Password
az: Parol

en: Name
az: Ad

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Last
az: Son

en: New
az: Yeni

en: Tabs
az: Tablar

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Current page
az: Cari səhifə

en: Highlighted
az: Vurğulanan

en: Site logo
az: Saytın loqosu

en: Previous page
az: Əvvəlki səhifə

en: Text Formats
az: Mətn Formatları

en: Page @items.current
az: Səhifə @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
az: @author_name tərəfindən @date tarixində təqdim edilmişdir

en: Go to page @key
az: @key səhifəsinə keçin
