Tailpine (1.0.0-rc8) - en to be translation catalogue (26 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Search
be: Пошук

en: Password
be: Пароль

en: Name
be: Імя

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Label
be: Подпіс

en: Help
be: Дапамога

en: Default
be: Прадвызначана

en: Updated
be: Абноўлена

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Text Formats
be: Тэкставыя Фарматы
