Tailpine (1.0.0-rc8) - en to ht translation catalogue (11 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Search
ht: Chèche

en: Password
ht: Mo pas

en: Name
ht: Non

en: Help
ht: Èd

en: Default
ht: Pa defo

en: Updated
ht: A jou

en: Footer
ht: Pye paj

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn
