Tailpine (1.0.0-rc8) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Search
hy: Որոնել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Name
hy: Անուն

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Label
hy: Պիտակ

en: Help
hy: Օգնություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Text Formats
hy: Տեքստի ֆորմատներ

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին
