Tailpine (1.0.0-rc8) - en to ja translation catalogue (42 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: Content
ja: コンテンツ

en: Type
ja: タイプ

en: Description
ja: 説明

en: Search
ja: 検索

en: Password
ja: パスワード

en: Name
ja: 名前

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Label
ja: ラベル

en: Help
ja: ヘルプ

en: Default
ja: デフォルト

en: Updated
ja: 更新

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Custom
ja: カスタム

en: Example
ja: 例

en: Add new comment
ja: コメントを追加

en: Last
ja: 最後

en: First
ja: 最初

en: New
ja: 新

en: Tabs
ja: タブ

en: Next page
ja: 次ページ

en: Go to first page
ja: 先頭ページへ

en: Go to last page
ja: 最終ページへ

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Available components
ja: 利用可能なコンポーネント

en: Pagination
ja: ページ送り

en: Current page
ja: カレントページ

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Site logo
ja: サイトロゴ

en: Previous page
ja: 前ページ

en: Text Formats
ja: テキストフォーマット

en: Available styles
ja: 利用できるスタイル

en: Page @items.current
ja: @items.current ページ

en: Submitted by @author_name on @date
ja: @author_name が @date に投稿

en: Derivatives will be formed from this color.
ja: この色から派生色が生成されます。
