Tailpine (1.0.0-rc8) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: Content
te: సారము

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Search
te: వెతుకు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Name
te: పేరు

en: Go to previous page
te: క్రితపు పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to next page
te: తర్వాత పేజీకి వెళ్ళండి

en: Label
te: లేబుల్

en: Help
te: సహాయం

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Breadcrumb
te: బ్రెడ్‌క్రంబ్

en: Add new comment
te: వ్యాఖ్యానించండి

en: Go to first page
te: మొదటి పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to last page
te: చివరి పేజీకి వెళ్ళండి

en: Current page
te: ప్రస్తుత పుట
