Tailpine (1.0.0-rc7) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Search
bs: Pretraga

en: Password
bs: Lozinka

en: Name
bs: Ime

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Label
bs: Oznaka

en: Help
bs: Pomoć

en: Page
bs: Strana

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Colors
bs: Boje

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi
