Tailpine (1.0.0-rc7) - en to ca translation catalogue (38 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Search
ca: Cerca

en: Password
ca: Contrasenya

en: Name
ca: Nom

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Label
ca: Etiqueta

en: Help
ca: Ajuda

en: Default
ca: Per defecte

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Page
ca: Pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Example
ca: Exemple

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Last
ca: Darrer

en: First
ca: Primer

en: New
ca: Nou

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Available components
ca: Components disponibles

en: Pagination
ca: Paginació

en: Current page
ca: Pàgina actual

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Site logo
ca: Logotip del lloc

en: Text Formats
ca: Formats de text

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date
