Tailpine (1.0.0-rc7) - en to fi translation catalogue (42 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Content
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Search
fi: Etsi

en: Password
fi: Salasana

en: Name
fi: Nimi

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Label
fi: Tunnus

en: Help
fi: Ohje

en: Default
fi: Oletus

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Page
fi: Sivu

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Custom
fi: Oma

en: Example
fi: Esimerkki

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Last
fi: Viimeinen

en: First
fi: Ensimmäinen

en: New
fi: Uusi

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Available components
fi: Käytettävissä olevat komponentit

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Slot
fi: Paikka

en: Sidebar First
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Current page
fi: Tämänhetkinen sivu

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Site logo
fi: Sivuston logo

en: Branding
fi: Brändäys

en: Text Formats
fi: Tekstimuodot

en: Sidebar Second
fi: Toinen sivupalkki

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date
