Tailpine (1.0.0-rc7) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Search
gu: શોધ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Help
gu: મદદ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ
