Tailpine (1.0.0-rc7) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Search
ka: ძიება

en: Password
ka: პაროლი

en: Name
ka: სახელი

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Label
ka: სათაური

en: Help
ka: დახმარება

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Page
ka: გვერდი

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: New
ka: ახალი

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა

en: Text Formats
ka: ტექსტის ფორმატები
