Tailpine (1.0.0-rc7) - en to lt translation catalogue (36 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Search
lt: Paieška

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Label
lt: Etiketė

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Page
lt: Puslapis

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Custom
lt: Savitas

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Last
lt: Paskutinis

en: First
lt: Pirmas

en: New
lt: Naujas

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Available components
lt: Galimi komponentai

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Text Formats
lt: Teksto fomatai

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
