Tailpine (1.0.0-rc7) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Search
si: සොයන්න

en: Password
si: මුරපදය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Help
si: සහාය
