Tailpine (1.0.0-rc7) - en to ur translation catalogue (19 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: Content
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Search
ur: تلاش

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Name
ur: نام

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Label
ur: عنوان

en: Help
ur: مدد

en: Default
ur: طے شدہ

en: Page
ur: صفحہ

en: Header
ur: ہیڈر

en: Go to first page
ur: ابتدائی صفحے پر جائیں

en: Go to last page
ur: آخری صفحے پر جائیں

en: ›
ur: ‹
