Tailpine (1.0.0-rc7) - en to vi translation catalogue (37 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: Content
vi: Nội dung

en: Type
vi: Kiểu

en: Description
vi: Mô tả

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Name
vi: Tên

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Label
vi: Nhãn

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Default
vi: Mặc định

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: Page
vi: Trang

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Example
vi: Ví dụ

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: Last
vi: Cuối

en: First
vi: Đầu tiên

en: New
vi: Mới

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Available components
vi: Các thành phần có sẵn

en: Sidebar First
vi: Lề thứ nhất

en: Current page
vi: Trang hiện thời

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Site logo
vi: Logo trang web

en: Branding
vi: Thương hiệu

en: Text Formats
vi: Các định dạng văn bản

en: Sidebar Second
vi: Lề thứ hai
