Tailpine (2.0.0-rc1) - en to ar translation catalogue (39 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Content
ar: المحتوى

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Search
ar: بحث

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Name
ar: الاسم

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Label
ar: التسمية

en: Help
ar: مساعدة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Updated
ar: تم التحديث

en: Page
ar: الصفحة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Custom
ar: مخصّص

en: Example
ar: مثال

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Last
ar: الأخير

en: First
ar: الأولى

en: New
ar: جديد

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Pagination
ar: ترقيم الصفحات

en: Current page
ar: الصفحة الحاليّة

en: Highlighted
ar: مبرز

en: Site logo
ar: شعار الموقع

en: Branding
ar: العلامة التجارية

en: Text Formats
ar: تنسيقات النص

en: Submitted by @author_name on @date
ar: أضيفت بواسطة @author_name بتاريخ @date

en: Go to page @key
ar: الانتقال إلى الصفحة @key
