Tailpine (2.0.0-rc1) - en to bn translation catalogue (19 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Previous
bn: পিছনে

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Name
bn: নাম

en: Go to previous page
bn: পূর্ববর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Go to next page
bn: পরবর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Help
bn: সহায়তা

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Add new comment
bn: নতুন কমেন্ট যুক্ত করুন

en: Go to first page
bn: প্রথম পৃষ্ঠায় যাও

en: Go to last page
bn: শেষ পৃষ্ঠায় যাও

en: Primary tabs
bn: প্রাথমিক ট্যাব

en: Text Formats
bn: লেখার ফরম্যাটসমূহ
