Tailpine (2.0.0-rc1) - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Search
eo: Serĉu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Name
eo: Nomo

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Help
eo: Helpo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Page
eo: Paĝo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Custom
eo: Propra

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo
