Tailpine (2.0.0-rc1) - en to et translation catalogue (38 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Search
et: Otsing

en: Password
et: Parool

en: Name
et: Nimi

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Label
et: Nimetus

en: Help
et: Abi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Updated
et: Uuendatud

en: Page
et: Lehekülg

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Custom
et: Kohandatud

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Last
et: Viimane

en: First
et: Esimene

en: New
et: Uus

en: Tabs
et: Sakid

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Sidebar First
et: Esimene külgriba

en: Current page
et: Eesolev leht

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Site logo
et: Saidi logo

en: Branding
et: Kaubamärk

en: Text Formats
et: Tekstivormingud

en: Sidebar Second
et: Teine külgriba

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date
